Dystrybucja gazu

Butle turystyczne, napełnianie butli turystycznych w Gdańsku

Oferujemy napełnianie i dystrybucję:

Nasza rozlewnia to miejsce, w którym zawsze można liczyć na profesjonalizm i solidność. To szalenie ważne kwestie, ponieważ propan butan jest paliwem gazowym, do pracy z którym wymagane są szkolenia. W momencie zamknięcia odpowiedniej ilości substancji w butli użytkownik końcowy może z niej korzystać bez obawy o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Butle turystyczne, jakże cenione przez osoby spędzające wakacje na kempingach, nie są w tym względzie wyjątkiem. Napełnianie butli oraz dostawy są wykonywane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami.

Butli turystycznych o pojemności 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg
Butli do użytku domowego o pojemności 11 kg
Butli przemysłowych o pojemności 33 kg
Butli do wózków widłowych

Zaletą gazu w butlach jest łatwość transportu i przechowywania.
Sprawdza się wszędzie tam gdzie inne źródła energii są niedostępne.
Gaz płynny spala się czysto i bezzapachowo, a efektem spalania jest dwutlenek węgla i woda.

Proces rozlewu gazu

Nasza praca przy procesie rozlewu gazu płynnego składa się z kilku etapów:

  • zbadanie przez wykwalifikowaną kadrę stanu technicznego butli przeznaczonych do napełnienia,
  • napełnienie butli – korek na zaworze pełnego zbiornika oraz plomba z foli termokurczliwej to informacja, że napełnianie zostało zakończone prawidłowo,
  • jeżeli nie stwierdzono nieprawidłowości, jak np. nieszczelności, niewłaściwej wagi produktu, wgniecenia na powierzchni butli – wprowadzenie butli do sprzedaży.

Doświadczenie i rzetelność

Wykwalifikowany zespół posiada niezbędne uprawnienia do pracy z gazem. Oznacza to, że proces, jakim jest napełnianie butli turystycznych w naszym wykonaniu, zawsze jest zgodny z normami prawnymi. Poza tym wypracowaliśmy własne wewnętrzne procedury, dzięki którym każde z zadań możemy realizować jeszcze skuteczniej. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie oraz bezpieczeństwo Klientów, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne odstępstwa.

Potrzebny gaz? Gdańsk ma sprawdzony adres

Do grona naszych odbiorców należą osoby fizyczne, korzystające z butli gazowych w ramach swoich gospodarstw domowych oraz punkty dystrybucyjne zapewniające bliski dostęp do wymiany butli. Dostarczamy również butle do zasilania wózków widłowych, jak też zbiorniki o zwiększonej objętości dedykowane do zastosowań w przedsiębiorstwach. Dystrybucja gazu uwzględnia także butle turystyczne. Ich mniejsza pojemność czyni je wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem podczas plenerowych wyjazdów.

Napełnianie butli turystycznych – szybko i rzetelnie

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług wszystkie osoby zainteresowane użytkowaniem propanu butanu. To wygodne i ekologiczne paliwo, które spala się, nie generując żadnego zapachu, a końcowe produkty spalania to jedynie dwutlenek węgla i woda. Gdańsk i okolice już dawno doceniły naszą jakość i profesjonalne podejście – teraz czekamy na nowych Klientów. Prosimy o korzystanie z podanych numerów telefonów, a także o kontakt mailowy. Wszystkie dostawy realizujemy w szybkim tempie, dbając o każdy aspekt związany z bezpieczeństwem.


ZAMÓWIENIA:

O NAS:

WSPÓŁPRACA:
Rozlewnia gazu|Wymiana i dostawa gazu| Gaz i butle do wózków|Napełnianie butli gazowych| Butle turystyczne
Marrom1 - Rozlewnia gazu,
Trakt Św. Wojciecha 223/225, 80-017 Gdańsk Tel: +48 58 306 65 64

Copyright © 2016 GazNaCzas.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności