Gaz w butlach

Butle gazowe, gaz w butlach i napełnianie butli gazowych

Oferujemy napełnianie i dystrybucję:

Butli turystycznych o pojemności 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg
Butli do użytku domowego o pojemności 11 kg
Butli przemysłowych o pojemności 33 kg
Butli do wózków widłowych

Butle gazowe, gaz w butlach i napełnianie butli gazowych

Zaletą gazu w butlach jest łatwość transportu i przechowywania. Sprawdza się wszędzie tam gdzie inne źródła energii są niedostępne. Gaz płynny spala się czysto i bezzapachowo, a efektem spalania jest dwutlenek węgla i woda.

Gaz płynny w butlach

Propan butan, czyli gaz w butlach, to jeden z najwygodniejszych sposobów na uzyskanie energii. Butle gazowe są stosunkowo tanią alternatywą dla innych źródeł paliwa, a ich użytkowanie jest komfortowe i ekologiczne. Ta forma dostarczania energii stosowana jest od wielu lat, ale technologia stale się rozwija, a butle gazowe stają się coraz chętniej wykorzystywane przez miliony Polaków. Nasza firma dystrybuuje gaz w butlach o określonej pojemności, od butli turystycznych o masie 1-5 kilogramów, przez 11 kilogramowe butle gazowe do użytku domowego, po przemysłowe o pojemności 33 kilogramów. Dodatkowo firma Mar-Rom1 dystrybuuje również butle do wózków widłowych oraz specjalizuje się w napełnianiu pustych butli z gazem. Dzięki rozmaitym pojemnościom napełniane przez nas mieszanką gazu propan-butan butle mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu, rolnictwie oraz gospodarstwach domowych.

Zalety wykorzystywania gazu w butlach

Butle z gazem propan-butan mają wiele zalet. Przede wszystkim są łatwe w przechowywaniu oraz transporcie, co pozwala dostarczyć butle w miejsca, gdzie inne źródła energii są trudno dostępne. Kolejną zaletą, jaką niesie za sobą wykorzystanie butli z gazem jest wygoda i komfort użytkowania, propan-butan to gaz płynny, który spala się czysto i bezzapachowo, a wynikiem tego procesu jest woda oraz dwutlenek węgla. Butle z gazem, dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się zarówno jako energia do ogrzania budynków jak i urządzeń gospodarstwa domowego zasilanych gazem propan-butan. Energia uzyskiwana w wyniku spalania gazu niesie za sobą mniejsze koszty niż ogrzewanie elektryczne oraz może być wykorzystywana w wielu rozmaitych sytuacjach, niezależnie od miejsca.

Jak napełnia się butle gazem?

W firmie Mar-Rom1 zatrudniamy wyspecjalizowany personel, który dokładnie sprawdza stan techniczny butli, zanim zostaną one napełnione gazem. Następnie butle są plombowane przy pomocy folii termokurczliwej, dzięki temu klienci mają pewność, że proces przebiegł prawidłowo, a butle mogą być dopuszczone do sprzedaży.

Jak pracujemy:

Proces rozlewu gazu płynnego rozpoczyna się od sprawdzenia stanu technicznego butli przeznaczonych do napełnienia przez przeszkolony personel. Plomba z foli termokurczliwej oraz korek na zaworze pełnej butli informuje, że proces napełniania zakończył się prawidłowo i nie stwierdzono przeszkód uniemożliwiających wprowadzenie produktu do sprzedaży np. nieszczelność, brak właściwej wagi produktu, wgniecenia powierzchni butli.


ZAMÓWIENIA:

O NAS:

WSPÓŁPRACA:
Rozlewnia gazu|Wymiana i dostawa gazu| Gaz i butle do wózków|Napełnianie butli gazowych| Butle turystyczne
Marrom1 - Rozlewnia gazu,
Trakt Św. Wojciecha 223/225, 80-017 Gdańsk Tel: +48 58 306 65 64

Copyright © 2016 GazNaCzas.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności