Polityka prywatności

Polityka prywatności www.gaznaczas.pl

Dzień dobry!

Jeżeli jesteś tutaj, to znak, że cenisz swoją prywatność. Rozumiemy to, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten dokument. Znajdziesz w nim zasady przetwarzania danych osobowych w związku z korzystaniem ze strony gaznaczas.pl.
W zawiązku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu danych - tzw. RODO - przekazujemy Ci podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych.

Dane osobowe

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest MAR-ROM1 Roman Janiszek, Dobrut 18B, 26-505 Orońsko, NIP: 799-140-65-62.

Kontakt e-mailowy

Kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, w sposób naturalny przekazujesz nam swój adres e-mail jako adres nadawcy wiadomości. Ponadto, w treści wiadomości możesz zawrzeć również inne dane osobowe. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w takim przypadku jest Twoja zgoda wynikająca z zainicjowania z nami kontaktu.
Twoje dane osobowe przekazywane nam w ramach kontaktu e-mailowego przetwarzane są wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z polityką prywatności, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres biuro@marrom1.pl


ZAMÓWIENIA:

O NAS:

WSPÓŁPRACA:
Copyright © 2022 GazNaCzas.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności