Gaz i butle do wózków widłowych

Gaz i butle do wózków widłowych w Gdańsku

Gaz i butle do wózków widłowych w Gdańsku Rozlewnia napełnia butle stalowe o pojemności 11kg wyposażone w zawór syfonowy przystosowany do poboru fazy płynnej. System filtrów umieszczonych na rurociągu oraz innowacyjny proces produkcji butli gazowych (producent Vitkovice Milmet S.A.) całkowicie wyeliminował zjawisko powstawania zanieczyszczeń stałych wewnątrz butli tzw. zendra.

Proces rozlewu gazu płynnego rozpoczyna się od sprawdzenia stanu technicznego butli przeznaczonych do napełnienia przez przeszkolony personel. Plomba z foli termokurczliwej oraz korek na zaworze pełnej butli informuje, że proces napełniania zakończył się prawidłowo i nie stwierdzono przeszkód uniemożliwiających wprowadzenie produktu do sprzedaży np. nieszczelność, brak właściwej wagi produktu, wgniecenia powierzchni butli.

Gaz i butle do wózków widłowych

Firma Mar-Rom1 oferuje butle sztaplarkowe napełniane gazem propan-butan, o starannie dobranym składzie, który zgodny jest z wymogami Polskiej Normy PN-EN 589. Dystrybuujemy butle do wózków na terenie całego Trójmiasta i okolic, choć główną siedzibą firmy jest Gdańsk. Zapewniamy terminowe dostawy oraz wsparcie techniczne dla naszych klientów. Butle do wózków to doskonałe rozwiązanie gwarantujące niezawodną pracę wózków widłowych oraz oszczędności dla Twojej firmy.

Oferowane przez nas butle sztaplarkowe, zawierające gaz do wózków widłowych napełniane są wysokiej jakości mieszanką. Dzięki temu gwarantują ciągłość pracy wózka, niskie koszty eksploatacji, a także obniżenie poziomu natężenia dźwięku. Odpowiedni gaz do wózków widłowych dba również o kondycję silnika, ograniczając zużycie poszczególnych elementów wpływając tym samym na wydłużoną żywotność silnika oraz pozwala na pracę w zamkniętej przestrzeni ze względu na niższą emisję spalin. Dodatkowo, butle do wózków są szybkie i łatwe do wymiany, a także do przechowywania i transportu.

Najlepszy gaz do wózków widłowych

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku, ale obsługujemy klientów z Trójmiasta i okolic, zapewniając sprawdzone butle do wózków widłowych. Oferowany przez nas gaz propan-butan pozwala na sprawne i bezawaryjne korzystanie z wózków widłowych. Butle do wózków widłowych zawierające najwyższej jakości gaz propan-butan mogą być stosowane do wszystkich wózków, zarówno oryginalnie przystosowanych do zasilania gazem, jak i tych, które z czasem wyposażono w instalację gazową. Zastosowanie butli z gazem jako energii do zasilania wózka widłowego przynosi nie tylko korzyści ekologiczne redukując emisję spalin, ale także finansowe, ponieważ wózki zasilane gazem są efektywne i wydajne przynosząc oszczędności Twojej firmie. Współpraca z firmą Mar-Rom1 to gwarancja najwyższej jakości gazu, ciągłości i terminowości dostaw oraz profesjonalnej obsługi każdego klienta.


ZAMÓWIENIA:

O NAS:

WSPÓŁPRACA:
Rozlewnia gazu|Wymiana i dostawa gazu| Gaz i butle do wózków|Napełnianie butli gazowych| Butle turystyczne
Marrom1 - Rozlewnia gazu,
Trakt Św. Wojciecha 223/225, 80-017 Gdańsk Tel: +48 58 306 65 64

Copyright © 2016 GazNaCzas.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności